Aslı Bekiroğlu hayalini itiraf etti! ‘Çok seviyorum’

Sinan Sicimoğlu ile birliteliği sona eren Aslı Bekiroğlu, kendisi gibi hem oyuncu hem de sosyal medya fenomeni Halil İbrahim Göker ile yeni bir ilişkiye yelken açmıştı.

Posta’da yer alan habere göre; geçtiğimiz günlerde bir etkinliğe el ele katılan ünlü çift, aşklarını herkese ilan etti.

Aslı Bekiroğlu, son olarak Uraz Kaygılaroğlu’nun eski eşi Melis İşiten’in hazırlayıp sunduğu ‘Zaten Show’ programına konuk oldu. YouTube programında samimi açıklamalarda bulunan Bekiroğlu, hayalinden bahsetti.

“HAYALİM ŞARKICI OLMAKTI”

Heyecanla yakında hayata geçecek projelerinden bahseden Bekiroğlu, “Bir kadın-erkek hikayesi projemiz olacak. Ayrıca Metin Özülkü ile bir müzik programı yapacağız. Bu programda şarkı da söyleyeceğiz. Şarkı söylemeyi çok seviyorum, hatta konservatuvar mezunuyum. YouTube’da şarkı söylediğim videolar var. Benim hayalim en başından beri şarkıcı olmaktı” dedi.

YOĞUN BİR DÖNEM

En yoğun dönemlerinden birisini yaşayan oyuncu hem dizilerde hem de sinema filmlerinde çalışmalar yaptığını katıldığı programda açıkladı.

İlk oyunculuk deneyimini 2015 yılında yayımlanan Adı Mutluluk dizisi ile yaşayan, ‘Beni Böyle Sev’, ‘İkimizin Yerine’, ‘Gülümse Yeter’, ‘Yol Arkadaşım’, ‘Jet Sosyete’ gibi projelerde rol alan 28 yaşındaki Bekiroğlu, “Bir gün şarkıcılık üzerinden para kazanmak ister misin?” sorusuna ise tereddütsüz “Evet, tabii ki isterim” yanıtını verdi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir